Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen milyen a...

Melyik egyetemen milyen a gyógytornász szak? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mesélnétek magáról a képzésről és az egyetemekről? Azt tudom, hogy már 8 helyen van az országban ilyen képzés (Pécs, Zalaegerszeg, Szombathely, Budapest, Debrecen, Szolnok, Szeged, Miskolc). Mennyire nehéz kijárni? Mennyire szívatnak az egyetemen? Az egyes egyetemek közül melyik ér többet vagy később nem tesznek különbséget egy állásinterjún? Minden érdekel, mert már eldőlt hogy gyógytornász szak, de még nincs meg hova adom be a jelentkezésemet. És idén elmarad az educatio, a nyíltnapok átláthatatlanok és csak neten tartják, ezért is született meg a kérdés.
2021. jan. 2. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy te hol élsz. A Miskolci Egyetem gyógytornász szakjáról nem túl sok jót hallottam, a többiről sajnos nem tudok nyilatkozni.

Nem hiszem, hogy egy ilyen szaknál néznék egy interjún hol végeztél.

2021. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem a gyógytornász az első megjelöltem, viszont mivel érdekel utánakérdeztem egy gyógytornász ismerősömnél. Ő Zalaegerszegről nagyon rossz véleményen van, a legjobbnak Pestet és Szegedet tartja. Ő a pestire járt, jól megtanították neki, viszont azt mondta szivatósak a tanárok, első félévben a csoport 40%-a kibukott.
2021. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miskolci egyetem gyógytornász képzését kerüljétek el nagy ívben!!


Itt dolgozó oktatókat emberek közelébe sem engendném,nemhogy tanítani

2021. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem bányász vagy kohász akarsz lenni, akkor minek járnál a ME-re? :D
2021. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!