Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biztosan lesz középiskolai...

Biztosan lesz középiskolai tanítás január 11-től?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok, minden tanárom úgy búcsúzott el, hogy majd január 11-én végre találkozunk élőben... De rákerestem google-ban, és semmi hírt nem írtak erről. Esetleg lesz még addig valami újabb rendelet? Jó lenne tudni, mert bérletet kéne vennem, de ha kiderül, hogy nem megyünk, akkor az a párezer forint mehet a kukába ugyanúgy mint, előző év végén volt...

2021. jan. 2. 16:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Majd eldől előtte nap este
48 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

Ez csak egy a sok közül, másfél órája feltett kérdés. Minek kell ennyiszer kiírni ugyanezt..?

2021. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
nem lesz itt januárban semmi se, majd feb eleje közepe
2021. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1, mert azok korábbi kérdések. És mostmár január van, és semmi értelmes válasz nem érkezett. Fele-fele arányban állítják, hogy igen, menni kell, és, hogy nem, nem kell.


#2 nem lenne rosszabb vele. Nem kéne sötétben buszozni, későn hazaérni és még szét is fagyni a sok sétálás közben... Így meg ráér 7-kor kelni. Minden órám meg van tartva, és rendesen, aktívan részt is veszek rajtuk... De így mégis nyugi van, nem kell állandóan rohannom és még emberek közt sem kell lennem... Remélem február közepéig még tartani fog. Meg amúgy is jön a felvéteki időszak a 8.osoknak, akkor elég sokat ki kéne dobnia minden sulinak a teljes fertőtlenítésre, méghozzá két alkalommal is... Ezért remélem én is, hogy még toljuk egy kicsit.

2021. jan. 2. 18:13
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Január 8-án fog kiderülni. Akkortól kezdve már minden nap korábban fog világosodni.
2021. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

#1 vagyok


1) Az általam linkelt kérdés szintén mai, csak másfél órával korábban küldték el. Tegnap szintén legalább 3 kérdés érkezett 2 órán belül. És akkor még csak a januárról beszéltem.

2) Nyilván azért fele-fele arányban érkeznek a válaszok, mert mindenki a saját véleményét mondja el, NINCS még eldöntve a kormány részéről. Ha meg pusztán véleményekre vagy kiváncsi, miért akarsz te az n+1-edik lenni?

2021. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ezt csinálják a tanárok, holott egyáltalán nem biztos hogy újra jelenléti lesz.. szerintem csak bizakódóak. :D
2021. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"csak bizakódóak. :D"


Ősszel is bizakodtak hogy nem zárunk be... koppantak.

Aztán bizakodtak hogy de dec 14-én kinyitunk... koppantak.

Most abban bizakodnak hogy nyitunk....hát nehogy megint koppanás legyen belőle.

2021. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Igen, pontosan. Ezért sem értem mire fel nyomatják a januárt tizenegyet.
2021. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem innen fogod megtudni a tutit, hanem a hírekből.
2021. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

az oké na de a mikori hírekből? jó lenne ha nem a szombat esti hírekből tudnám meg hanem pöttyet előbb


mondjuk ma. akár.

2021. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!