Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ha a legtöbben...

Mit csináljak ha a legtöbben utálnak és beszólogatnak az osztályomból?

Figyelt kérdés
Szóval röviden, össze vesztem a legjobb barátnőmmel az osztályból. Ő olyanokkal barátkozik most akiket “utál” és lett most egy csomó “barátja”. Komolyan most a legtöbb emberrel jóba van az osztályból, én meg csak három-négy emberrel nagyjából, velük se nagyon, csak velük vagyok. Igazából elég nehezen barátkozok és elég magányosnak érzem magam, hogy egy igaz barátom sincs, és igen, valahol irigykedek rá, hogy neki lett egy csomó. Utóbbi hetekben eléggé megvàltozott a volt baràtom és hirtelen elkezdett utálni az a társoság, ami a volt legjobb barátnőm is van ugye, és beszólogatnak, hangosan nevetnek ha elmegyek és hasonló dolgok amik nekem nagyon rosszul esnek, s ezek miatt pánikbeteg is lettem. Nemsoká vissza kell menni az iskolába és nagyon félek, egész nap arra gondolok miket fognak beszólni, sírhatnékom van és remegek. Valakinek van valami ötlete hogy ilyen helyzetbe mit csinálhatnék, hogy jobb legyen a helyzet? Nekem annyi is elég lenne ha levegőnek néznének csak nem tudom hogy érhetném el. Jelenleg az iskola váltáson gondolkozok. Ha valakinek van bármi ötlete kérlek ne tartsa magába és ha rosszul fogalmaztam meg ezt a leírást, akkor sajnálom de remélem érthető.

2021. jan. 3. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Hanyadikos vagy?


Barátnőddel nem tudsz kibékülni?


Amúgy szerintem nem utálnak téged, csak neked rossz az önértékelésed.

2021. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es, nehogy azt hidd... A csordaszellem nagy úr. Ha a csordából valaki (pláne, ha az a vezető) kiszemel valakit, akkor a többi is megy utána.

Sajnos ezeknek a pszichopatáknak az okoz örömet, hogyha téged szenvedni látnak.

Nem nagyon tudsz mit tenni. Ha szólsz a tanároknak, az csak olaj a tűzre.

2021. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az segíthet, ha nem reagálsz, de akkor lehet, hogy fokozzák a nyomást.
2021. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Állj már ki magadért, ha kell kapd el valahol a volt barátnőd et ahol senki sem látja és rúgd pcsán, ne félj utána nem fognak basztatni.

Ne légy ilyen ne bánts virág..

2021. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kiállni nem tudom mennyire lenne jó ötlet úgy, hogy a legtöbben vele vannak. Kibékülni nem szeretnék vele, mivel nem kis dolgon vesztünk össze, nem tudom neki megbocsátani. Mindenesetre köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.❤️
2021. jan. 4. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Nincsmit!


Akkor marad a mocsár továbbra is, amiben benne vagy.

2021. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor még mindig opció az ignorálás.
2021. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!