Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mi lesz az SZFE-ve...

Szerintetek mi lesz az SZFE-vel? (felvételi)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kimondta a bíróság, hogy érvényes lett a félév, de úgy tudom az ellenállasnak nem lett vége. Szeretnék jelentkezni az egyetemre de elég zavarosnak tűnik most a helyzet. Nem tudom maradnak-e a tanárok, a hallgatók, hogy a szakmában milyen megítélése lesz ezentúl az egyetemnek stb. Valaki, aki esetleg odajár vagy tájékozottabb az ügyben tudna mondani valamit a kilátásokról?


Köszönöm!!



2021. jan. 3. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát az eszük biztos nem jön be és látják be, hogy művészettel kapcsolatos témakörben, főleg az internet korában semmi érteleme egyetemre menni
2021. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Ha bezárna röhögnék rajtuk, minek balhéztak, miértnem tanultak ?...



Amúgy attól hogy az igazgató keresztény konzervatív. Nem jelenti azt hogy majdnem tudnak kiteljesedni mint liberálisták :D Csak hogy mostantól lesz keresztény, haza, témakör is a művészetben. :D (remélhetőleg)

2021. jan. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddig talán nem volt ez reprezentálva? Ugyan már.
2021. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!