Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel Gimnáziumba...

Berzsenyi Dániel Gimnáziumba Német-Angol tagozatra kb. hány pontos írásbeli szükséges hogy szóbelizni hívjanak? (2021-2022 tanév) :)

Figyelt kérdés
Ha valaki esetleg oda jár (Német-Angol tagozat), véleményt tudna róla írni? (Mennyit kell tanulni, milyen oda járni stb.) Köszi :)

2021. jan. 4. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon meg tudod nézni az eddigi évek ponthatárait:

[link]

Én csak szóbelizni voltam a Berzsenyiben, szóval magáról a suliról csak annyit tudok, hogy nagyon szabadszellemű és jófejek az emberek. Ja és szimpi volt, hogy ki vannak rakva kanapék :D

2021. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen a kanapék nagyon jóóók:))

én ugyan nem németes, de nyelvis vagyok. Nekem 78 pont volt az írásbeli, nem a legjobban sikerült, mellé hozott 50, szóbeli 50, de ígyis bőven felvettek.

Nekem azért látszott a váltás az általános után, vannak tantárgyak amiből kicsit szenvedtem, mert sose volt kedvencem (fizika, kémia) de összeségében tartható teljesen a tanulás meg a mennyiség. Arra számíts h nem feltétlen lesznek olyan jó jegyeid mint általánosban, de mindenkinek kell 1-2-3 hónap még átszokik.

Tavaly 123 pont kellett hogy behívjanak szóbelizni nyelvire valakit.

2021. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!