Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak engem idegesít ez a...

Csak engem idegesít ez a hozzáállás az iskola nyitással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mindenki itt sír, és nem csak itt, hanem különböző petíciókat gyűjtenek arra, hogy január 11-én ne jelenléti (normális) oktatásban folyón a tanítás. De miért is? Nagyon nem a vírus miatt, hanem azért mert éppen olyan lusták vagy antiszociális roncsok, hogy a másik munkáját hátráltatnák. A normális emberek a bezártságtól előbb utóbb depressziósak lesznek.

Nekünk hamarosan vizsgáink lesznek, és ahhoz, hogy jól feltudjunk készülni, kell a január 11-i nyitás. A mi iskolánkban nagyon rosszul folyik az online oktatás.

Aki nem megy "órára" beirják hiányzónak, mivel igazából nincs bajom, bár nálunk 3 tantárgyat tanítanak órán, a többiből anyagokat kapunk, mit le kell írni és el kell küldeni. (5 oldalas fuzetvázlatok születnek, egy tantárgy olyan 2 óra míg le írjuk, mellette van rengeteg házi. A munkát 20:00-ra vissza kell küldeni minden tantárgyból, a házikat reggel 8-ig azon a napon, amikor van óra.)

Nos visszatérve, nem tanulunk semmit. A tanárok vazlatai értelmetlenek, sőt ellentmondásosak. Online órákon a tanár felolvassa mit irt le, le írni se tudjuk, ugyanis hadarja. Összefoglalva le vagyunk maradva, kellene nekünk a tanári segítség, itt onlineban nagyon bunkóan viselkednek, és nem segítenek, mert nekik sincs idejük.

Én azt nem tudom megérteni, ha valaki antiszociális miért kell a másikat lepontozgatni ezen az oldalon, vagy szidni a kormányt ha ki akarja nyitni a sulikat. Miért kell a másikat hátráltatni, mert egy lelkileg nyomorult az illető?

Lesz hatással ez a hozzáállás az iskolák nyitására, ugyanis nem akar a kormány ujjat húzni a néppel.



2021. jan. 5. 11:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%

"ugyanis nem akar a kormány ujjat húzni a néppel."


hahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahah+!+!!!!!! szarik az a NÉPRE! a saját zsebe meg a holdudvara érdekli minden másra szarnak.

2021. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
ja és nem lesz nyitás...
2021. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%

"ha ki akarja nyitni a sulikat"


Akkor NYISSA!! Hol az erről szóló kormányrendelet? Nyitni akar? Nyisson. Kormányrendelet hol van? sehol.

2021. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ki volt írva decemberben, hogy január 11-én jelenléti oktatásban fog nyílni, jelen állás szerint . A fertőtökk száma csökkent, a járvány alacsony tendenciát ért el.
2021. jan. 5. 11:27
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
máskor este 11kor rendkívüli ülésen teljes törvényeket rittyentenek össze.... most meg nem tudnak 1 rendeletet megalkotni? ugyan....
2021. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Fertőzöttek*
2021. jan. 5. 11:28
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

"Ki volt írva decemberben, hogy január 11-én jelenléti oktatásban fog nyílni, jelen állás szerint . A"


ember. dec-ben JELEN állás szerint az mára 1 hónapos múlt idő.. hm....? ez nem zavar?


de továbbra is az a kérdés ha NYITNI akar miért nem nyit? álljon ki és jelentse be? nyitunk. Fixen.

Mert a mai reggeli hírekben ez volt" az iskolák nyitásának kérdése még nem dőlt el"(HírTV reggel 7 óra)


hát akkor van még kérdés?

2021. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Most mindenki picsog, hogy menni kell, eddig meg mindenki picsogott, hogy miért nem kell menni?

Nem tudtok 1 kérdést nyitni aztán ott rinyálni? Naponta kikerül ugyan ez a kérdés 7x. Nem hiszem el, hogy naponta 7 ember regisztrál aztán teszi fel ugyan azt a kérdést, vagy keresni tényleg nem tudtok?

2021. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%

Kicsit megviselt a téma téged. Ez látszik. Empátia elfogyott.

A saját iskolád is a hulladék online oktatás-rá hivatkozva nem keres lehetőségeket, ahogy a diákjai sem.


Más iskolákkal össze kéne állni, hogy jól működő példát lehessen venni.

Uniformizálni kéne, sok kommunikációs eszköz közül szűkebb réteget használni, de olyat, ami beválik. Discord chatnek. Classroom a wiki helyett. Online előadások felvétele aa diákok beleegyezésével, hogy közzé tehető az előadás. Ha nincs kérdés előadáson, az gyengíti a megértést. Az anyagokat más tanárok, más iskolában már megírták. A tankerület feladata is lenne, h ezeket koordinálja. De ha nem teszik, meg lehet kérni őket.

Konzultációs időpontot szükségesek online is.


Milyen iskola és miben kéne segítség??

2021. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

"eddig meg mindenki picsogott, hogy miért nem kell menni?"


Na és olyannal még nem találkoztam a való életben aki azt bánta hogy nem kell menni...mindenki akit ismerek a seggét a földbe ver örömében hogy nem kell menni és retteg mikor lesz vége a "paradicsomnak"

2021. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!