Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen mi történik akkor,...

Egyetemen mi történik akkor, ha nem megyek be a vizsgára? (online szóbeli)

Figyelt kérdés

Le szerettem volna adni a vizsgát és egy késöbbi időpontban felvenni, de már nem engedni leadni a Neptun.

Konkrétan az van, hogy azt hittem, hogy ez egy írásbeli vizsga lesz, de most látom, hogy szóbeli és azt sem tudom, hogy most tételekből vizsgázunk vagy miből. Nincsenek is meg a tételek. Van ennek következménye, ha nem megyek be? Gondolom kapok egy 1-est és következő alkalommal majd kijavítom



2021. jan. 6. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem kapsz egyest, ez távolmaradás. Ez többnyire fizetős.
2021. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Be kell fizetnem párezer forintot, ezen kívül más hátrányom nincs?
2021. jan. 6. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Veszítesz egy vizsgaalkalmat.
2021. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában csak ennyi.
2021. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel azert nagyon vigyázz mert nálunk volt aki nem ment el nem jelezte a tanárnak és letiltották a félévben a vizsgázásról és 1 ev múlva tudta teljesíteni a tárgyat. Ha rendes a tanár akkor nincs gáz de ha jellemzően szívatós nehogy kib* veled.
2021. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
#3: Nem veszít, mivel nem jelent meg.
2021. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha rendes a tanár, akkor lehet neki írni, hogy nem mész a vizsgára, megbuktat és így nem kell fizetni sem.
2021. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy fizetni kell érte büntetést
2021. jan. 6. 17:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!