Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van arra hogy január 11-én megyünk vissza iskolába?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk már menni az osztályommal. Utolsó előtti évünk🥺

2021. jan. 6. 23:36
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És ha most nem akkor szerintetek mikor?
2021. jan. 6. 23:37
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
ha lesz hosszabbítás február 1-reálisnak tűnik nekem
2021. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha hosszabbítanak gondolom egy hónapra mint eddig. Február 11.
2021. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
szinte nulla esély van rá. megmondták, hogy nem szabad lazítani ha nem akarunk 3. hullámot. egyébként tudsz találkozni a haverjaiddal sulin kívül is....
2021. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%

50-50%. Hiába teszitek fel egy nap 100szor,akkor sem fogja sajnos senki tudni a választ eme költôi kérdésre. Nehari, én is középsulis vagyok, és rettentôen zavar engem is hogy semmit se tudunk mert Maruzsát elvitték az ufók.


Szerintem a legjobb lenne a február-március környékén mennénk vissza. Sokan voltak szilveszterkor házibulizni, könnyen elterjedhet egy-egy intézményben a vírus. Valamint még tél van, sima influenzára is ráfogják hogy covid, annak meg semmi értelme hogy tucatnyi osztály menjen haza karanténba.

2021. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

Régen is volt influenza járvány, nehogy már ez legyen az ok amiért nem akartok iskolába járni. Jó lenne ha nem hosszabbítanák meg, mert nálunk katasztrófa, de van egy olyan rossz sejtésem, hogy meglesz hosszabbítva még.

Bár nálunk rendesen a nyitásra készülnek mi érdekesség, hiszen mielott bezárták a sulik, készültek a tavoktatásra. (Itt érzem azt, hogy mindenki kapott teams fiókot, és ez november 7-én volt, létre voltak hozva a tanulói csoportok is )


Én 60%-ot adok arra, hogy kinyitnak.

2021. jan. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Holnap meg tudjuk, már nem oszt nem szoroz.
2021. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
#6 azért nem olyan furcsa, miszerint arra készültek xd nálunk már szeptemberben is készültek rá, már akkor meg voltak a csoportok meg minden
2021. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz jelenléti oktatás jan.11-től! Az Operatív törzs azt kéri a kormánytól, hogy hosszabítsák meg az online oktatást.

[link]

2021. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
most jelentették be, miszerint megyünk vissza a suliba :D
2021. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!