Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bejutni a Berzseny...

Van esélyem bejutni a Berzsenyi Dániel Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Kb. 75-80 pont között fogok írni. Február/Márciusban lesz angol Közép fokú nyelvvizsgám. Jelenleg 4,4 az átlagom (Irodalom: 5; Nyelvtan: 4; Angol: 5; Matek: 4; Természet tudományi tárgy: 4). Az Angol-Francia tagozatra (D osztály) szeretnék menni.

Nagyon megköszönném a válaszokat!



2021. jan. 7. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg behívnak szóbelire, az átlagod egy kicsit ront a pontjaidon, de ha írsz egy 80 pontos írásbelit, akkor szerintem be fognak hívni. És ha jól produkálsz a szóbelin, van esély, hogy felvegyenek. ;)
2021. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval: szóbelire szinte biztosan behívnak majd, de ott kelleni fog a max pont! sok sikert:)
2021. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Irj egy jó központit :) és hajrá egy próbát megér! Mit jelölsz még? :)
2021. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A Berzsenyin kívül még nem tudom mit jelölök, mert más úgy nagyon nem tetszett, de azért jelölni fogok legalább 10-et.

2021. jan. 8. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
10-et nem javaslok és nincs is értelme. Márcsak azért is mert így 10-helyre kell felvételizned... Nézz körül még most időben mi lenne még ami ugyan nem az álomsuli de azért még elmegy kategória. Sok sikert!
2021. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fuuu hát szóbeli 123 pont kellett tavaly azt tudom 80 körüli központival az megvan fix!

Szóbelire hajrá, nyelvis vagyok, ha kell segítség, info írj.

Ajánlom még sulinak Madách, Kölcsey, Ady esetleg (utóbbi kevésbé erős, mint a berzsó)

2021. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!