Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezért kirúghatnak az iskolából?

Ezért kirúghatnak az iskolából?

Figyelt kérdés

SZÖGEZZÜK LE, hogy tudom nagyon nagy butaság amit csináltam, és megbántam.

Az osztályfőnök megfenyegette anyumat, hogy két mással tanárommal el megy az igazgatóhoz és kirúgat engem, vagy megbuktat. Itt van mit tettem: Angol órán több órán nem szólaltam meg amikor felszólitott online hivásba, és bekamuztam hogy nem jó a mikrofonom. Ma pedig levittem a kutyámat angol óra közben, (csak ide le, kb 2 percre) és pont akkor szólitott fel, és nem voltam ott. (Ahogy felértem irtam neki hogy elnézést, nagyon fontos dolgom volt, és bocsánat hogy nem irtam.) azért nem irtam le hogy kutyát sétáltattam mert ugyse hitte volna el.. stb. És óra után visszairt, hogy szaktanárit kapok és szól az osztályfőnőkömnek. Ezután hivta fel anyumat, és hangoztak el az elején leirt dolgok. A másik tanár pedig a történelem, aki szintén jelezte az osztályfőnőkömnek, hogy "sumák" vagyok, mivel egyik órán azt irtam, hogy beszélek, de nem hall. Ezenkivul az összes órán részt vettem, beirtam hogy ott vagyok, beszéltem stb. Hozzáteszem hogy az osztályfőnőkőm, a matek tanárom (amiből 1.6-ra állok, jövö héten irunk) és azért is "utál". Gondolom azt is mondaná az igazgatónak, viszont amióta bukásra állok csak jobb jegyeim vannak (3-as, 2-es). Angolból ötösre, töriből 3-asra állok. 16 éves, 10. osztályos



2021. jan. 7. 21:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem volt 9.-ben se szaktanárim, se semmim. Ebben az évben volt az első.
2021. jan. 7. 21:28
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Most igazából mi a probléma?

Kirúgatnak, mert online órán nem válaszoltál a tanárnak?

Egyébként meg tényleg "sumák" vagy, mert ha rossz a mikrofonod, akkor x ezer forintért kapható a legutolsó tecsóban is mikrofon.

2021. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, de azt hazudtam a tanárnak hogy nem jó mikrofonom de viszont ők csak úgy kitalálták hogy én azt hazudgálom, miközben erre semmi bizonyitékuk nincs hogy én kamuztam. Tudom nem szép dolog, de igen ez a kérdés hogy kirúghatnak e ezért, mert sok angol órán nem szólaltam meg
2021. jan. 7. 21:34
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
A tanár mégis honnan tudná, hogy valóban nem a mikrofonod a rossz? Én megkérdezném, hogy tanárnő informatikus, vagy ért az informatikához is? Mert akkor adjon már tippeket, hogy állítsam be a mikrofont, hogy működjön is! Kb. ezt írnám. Egyébként mitől félsz, hogy nem vagy ott órán? Ezért kétlem, hogy kirúghatnának.
2021. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De ezért akkor csak nem fognak kirúgni nem?
2021. jan. 7. 21:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, de ha így folytatod lehetnek következményei, pl. tényleg megbuktat, vagy egyest ad órai munkára
2021. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Max igazolatlan, de azért ezzel sokra nem mennek. Legeslegrosszabb esetben,(ahhoz még neked is produkálni kellene valami cifra dolgot mondjuk) lesz egy fegyelmi tárgyalásod, de kirugni ilyenekért sehogy sem fognak.
2021. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt nem rúgnak ki. Szaktanárit vagy ilyen nyalánkságot kaphatsz, de nem rúgnak ki, ha csak nem szedsz össze még egyet a félévben.


Amúgy mibe telne válaszolni a kérdésekre, és szünetben levinni a kutyát?

2021. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Emiatt nem fognak kirúgni, max a tanár kap fegyelmit, ha tovább baszaxik.
2021. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazad van utolso, csak szimplan autista vagyok. Koszi a valaszokat
2021. jan. 7. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!