Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon január 11....

Magyarországon január 11. után a felsőoktatásban is digitális távoktatás lesz a második félévben, mint a középiskolákban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon januárban nem szokott semmilyen oktatás zajlani a felsőoktatásban. Február 2. hete még odébb van, sok minden változhat.
2021. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
nálunk az egyetemen fixen távoktatásra ígérték a II. félévet, de pofáznak összevissza, mert az őszit meg fixen jelenlétire ígérték-hát nem úgy lett
2021. jan. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 $$$$$ ***** válasza:
100%
A felsőoktatasban jelenleg vizsga időszak van ,ahogy az első is írta majd februarban lesz megint oktatás. Amugy nem lehet tudni. Majd kiderül. De nállunk sok tanár állitja ,hogy online lesz. De ez semmit se jelent. Majd elvallik.
2021. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Deff ***** válasza:
100%
Hát sok minden változhat még februárig, de az egyetemek elköteleződhetnének lassan, ilyen döntéseket nem az első hét előtt kell hozni szerintem. A jelenlegi oltási ütem mellett akkor hibáznák a legkisebbet ha minden maradna online, és esetlegesen a ténylegesen jelenlétet igénylő órákat tartanák meg.De BME-s vagyok és valahogy nem számítok arra, hogy bármi infót kapnék február 5.-e előtt hogy mi lesz.
2021. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Mert ki mondta, hogy "Magyarországon január 11. után a középiskolákban digitális távoktatás lesz a második félévben"?


Jelenleg ott tartunk, hogy januárban még digitális. Az korántsem jelenti azt, hogy a második félévben digitális oktatás lesz.

2021. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

öööö okosok.

az első félév jan 21-ig tart, a II. félév jan 22-től indul

tehát a II. félév már online indul tetszik nem tetszik....

2021. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

tök mindegy az egyetem mit mond, gondolom ezért nem is nyilatkoznak előre, még ha magukban készülnek erre is arra is

mert úgyis az lesz amit V.Iktor mond...ha ő hétfőn kitalálja hogy holnaptól bezárunk akkor az lesz, hiszen nyílván pénteken még nem lehetett látni, hogy bezárnak mindent ( a kolisok meg hétvégén haza tudjanak cuccolni), nem azt hétfőn kell délelőtt bejelenteni, miért is ne

szóval megint kitalálhatnak napról napra valami baromságot

2021. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os ez egyetemenként változhat. Én január 25-én még vizsgázom.
2021. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyetemen Január 30ig tart az 1.félév.
2021. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Deff ***** válasza:
100%
Aztán lehet azért se fognak dönteni még az egyetemek , mert mindegyik az alapítványi fenntartáson gondolkodik.
2021. jan. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!