Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a közösség az AKG-ban?...

Milyen a közösség az AKG-ban? (Alternatív közgazdasági gimnázium)

Figyelt kérdés
A tanítási módszerekről, felvételiről már sokat tudok, igazán az érdekelne, milyen ott diáknak lenni. Milyen a közösség? Ugyanolyan mint más gimikben vagy más? Jó/rossz? Köszönöm a válaszokat előre is! Sajons a covid miatt nem tudtam idén elmenni és megnézni ezért nem igazán tudom milyen és így nagyon nehéz döntenem, hogy mit írjak be első helyre.

2021. jan. 8. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Én ugy tudom hogy nagyon sznob gyerekek jarnak oda😅, de biztos van jo osztaly is
2021. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen erről már hallottam, az elején nem is akarták a szüleim, hogy oda menjek
2021. jan. 8. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit több a gazdag hülyegyerek, mint máshol, de nem sokkal. A felvételin próbálják a feltűnően sznobokat kiszűrni. Ha az osztályban ("kupac") vagy az évfolyamon nem is találsz társaságot, a szakkörökön valószínűleg fogsz.
2021. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!