Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az egyetem ahol tanulok...

Ha az egyetem ahol tanulok alapítványi lesz, akkor nekem megmarad még az államis vagy mindenkinek változik?

Figyelt kérdés

Pár napja olvastam hogy debreceni és szegedi egyetemet szeretnék alapítványi kézbe adni, viszont felvin még csak más vidéki egyetemekről volt szó, így ez meglepett...

Sajnos túlságosan nem követtem annó a corvinust hogy milyen az átállást, így nem tudom pontos, hogy ilyenkor másod-harmadéveseknek is kvázi eltűnik az államis képzési lehetősége vagy csak azoknak, akik a váltás után kezdik az egyetemet? Régebben mintha erről lett volna szó, bár tudom hogy 2 perc ezt is megváltoztatni a felelősöknek..



2021. jan. 8. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amilyenben elkezdted olyanban csinálod vegig. Szóval ha államin kezdted akkor ugyanaz marad ameddig le nem diplomázol. Szóval nem tűnik el az állami képzés
2021. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2021. jan. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!