Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tudnék leginkább felkészü...

Hogy tudnék leginkább felkészülni az érettségire?

Figyelt kérdés
Leginkább a magyar és a töri érdekelne, ugyanis az esszéket hiába írom meg, nem tudom ellenőrizni saját magam :( valami tipp, hogy lehetne ezekből fejlődni?

2021. jan. 11. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A neten fent vannak a korábbi évek feladatsorai és javítókulcsai, azzal ellenőrizni tudod magad. De tanár is tud segíteni.
2021. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt csinálom, de az esszék részét nem tudom magamnak ellenőrizni... pl én tudom mire gondoltam, de egy másik személy már nem. Tanárok nem segítenek, töriből 11.es könyv közepén tartunk... tehát nem hinném, hogy ott bármiféle segítséget fogunk kapni
2021. jan. 11. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el magántanárhoz. Még nem késő akkor se, ha most érettségizel, csak igen intenzív lesz.
2021. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
12.-es vagy 11.-es vagy?
2021. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
12 :( magantanar nem tudom mennyire jo opcio, maximum online lenne megoldhato, de a szuleim nem igazan tamogatjak.
2021. jan. 11. 14:41
 6/6 anonim válasza:
déry tibor szerelemről esszét kell írni de nem tudom hogy kezdjem el valaki tud segiteni nekem
2021. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!