Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan készüljek az érettségire?

Hogyan készüljek az érettségire?

Figyelt kérdés

Maradt az online oktatás és én már most szeretném elkezdeni a felkészülést. Szeretném a lehető legjobbra megírni. Nagyon rendezetlen vagyok, de egy napirendet igyekszem összeállítani.

Tudnátok tanácsot adni, hogy hogyan érdemes felkészülni a középszintű érettségikre? Miként lehet hatékonyan megtanulni az anyagokat?



2021. jan. 11. 13:32
 1/2 anonim válasza:
Szia, ugyanebben a helyzetben vagyok, most vagyok én is végzős, figyelem a kérdésedet mert én is tanácstalan vagyok xd meg sajnos lusta is. Szerintem vegyél erőt magadon még ha nehéz is és mondjuk kétnaponta dolgozz ki egy tételt (ha papírra írod jobban megmarad a fejedben) és tanuld is meg. Aztán mondjuk hetente írd fel papírra az addig megtanultakat és írj magadnak egy dolgozatot, ami után megnézed milyen jól sikerült. Tarts néha pihenőnapokat is és ne feledd hogy jutalmazd magad, mert megérdemled! Egy diák élete full stressz sajnos. Lennék inkább újra ovis:D Sok sikert kívánok neked :)
2021. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Youtube-on m5-érettségis videókat nagyon ajánlom. Van ott minden töri, matek, magyar, biosz tényleg minden.. 20onvalahány perces videók. Vagy töriből például Bornemissza Péter Gimnázium csatornáján is van Törimaraton, de ugyan úgy magyar is..

MATEKING! Nagyon nagyon jó.

Oktatási hivatalon nézegessétek az előző éves érettségiket, hiszen ennél nagyobb segítség már nincs is.

Talán ha tényleg lusták vagytok, irány a könyvesbolt pár ezer forintért olyan könyveket kaptok hogy a világ összes tétele benne van.

2021. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!