Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szükség van-e a távoktatásra...

Szükség van-e a távoktatásra 14 éves kortól a jelenlegi helyzetben?

Figyelt kérdés
Én szerintem igen, sőt én még élvezem is, pedig kifejezetten magas az átlagom. (távoktatásnak köszönhetően 5,0 de alapból is 4,9 lenne... az egy 4-es az a tesi lenne alaphelyzetben)

2021. jan. 11. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Nem csak szükség van rá, kifejezetten élvezem.
Nem csak szükség van rá, kifejezetten élvezem. Az áltsulik is be kéne hogy zárjanak.
Nem élvezem, de szükség van rá a járvány miatt.
Nem élvezem, de szükség van rá a járvány miatt, áltsulikban is.
A végzősöket vissza kéne küldeni.
A gólyákat vissza kéne küldeni.
Kifejezetten utálom és teljesen haszontalan az egész.
68 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen imádom. Végre van időm mást csinálnom. Tudok élni, tudok a jövőmbe energiát fektetni. Természetesen tudom, hogy nem lehet ezzel mindenki így, de úgy látom, hogy a kérdés az egyéni véleményekre kíváncsi.
2021. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1: Ha informatikai irányvonalban érdeklődsz akkor tudok is ajánlani valamit ami lehet tetszik majd. ;)

Egerben a programtervező informatikus 2021. szeptemberétől távoktatás formában is fog majd indulni, és állam finanszírozott formában. (a felvin perpill még csak önköltségesen van fent de majd jön egy update)

2021. jan. 11. 20:25
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Köszönöm szépen az infót! Nem vagyok egyelőre biztos abban, hogy tovább szeretnék-e tanulni. Amennyiben igen, az informatikai pálya pont kapóra jön, mivel nagyon érdekelt vagyok benne.
2021. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Szívből utálom. Főleg a mai után. Vízvezetékcső eltört jöttek ki munkások szerelni. Konkrétan üvöltve beszéltek és én ott izgultam hogy ne engem szólitson fel a tanár. (Ha nem szólsz bele egyes, és a munkások tahó nyelvezete miatt meg csúfolnának)
2021. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
#4 olyankor megmondod, hogy nem tudsz részt venni az órákon...
2021. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Igazolatlant adnak
2021. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Szülői igazolás. De ne (itt) vitatkozzunk.


De hogy válaszoljak is: Az előnyei miatt szeretem, viszont tanulás szempontjából a tantermi oktatás sokkal előnyösebb. És szükségesnek tartom.

2021. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Dejó, az egyik exem is Egerben végzett az említett szakon, régi szép idők. :) Én is ott tanultam, csak másik szakon. Akkoriban még EKF volt a neve, egyébként az exem nagyon sikeres lett, és a barátai azon a szakon szintén szép karriert futottak be, nincs okuk panaszra, jól élnek, na. :D

Ha tehetném visszamennék még 4 évre oda, a kollégium is áh, nagyon jó volt. :D 10 éve is van már annak, de mintha tegnap lett volna. :D

A tanuláshoz nem tudok hozzászólni, home officeba dolgozok, az is jó. :D

2021. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem, nincs szükség rá, viszont én szeretem:D
2021. jan. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs miért beszélni. Rájöttem, hogy nekem nincsenek a barátaim, távoktatás óta nem foglalkoznak velem, úgy hogy ők szilveszterkor kisebb bulit rendeztek, mire én nem voltam meghivva
2021. jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!