Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tudni a Berzsenyi...

Bbmarta kérdése:

Mit lehet tudni a Berzsenyi Dániel Gimnázium (Budapest) 6 osztályos matematika tagozatának szóbeli felvételijéről?

Figyelt kérdés
Láttam kiírva a témákat a honlapon, de nem világos számomra, hogy feladatokon keresztül kell ezekről számot adni vagy elméleti kérdések lesznek? Egyáltalán hogyan zajlik a felvételi ezen a tagozaton? Az utolsó 2 évben tényleg csak 1 tantárgyat lehet faktként felvenni, ha idejár az ember? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 11. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
gimiskola.nhely.hu
2021. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem matekos vagyok ugyan, de szerintem a feladatok kidolgozásra lesz időd, és utána kell megmutatnod a tanárnak, max. kérdez abból amit leírtál, hogy miért ezt írtad, vagy visszakérdez h ,,emlékszel-e" rá, azaz h na akkor hogy számoltad ki az xy térfogatát és miért így.

Max olyan kérdéseket tesznek fel, amire ha jó vagy matekból válaszolni tudsz, de főként az szokott lenni ami kint van a honlapon.

Plusz általános kérdés a miért pont berzsenyi, miért szeretnél ide járni? Meg esetleg (de ezt nem annyira szokták, tanárfüggő) hogy miért pont matekszak, de tökéletesen örülnek annak a válasznak ilyenkor, hogy már kisebb korod óta szereted és jó is vagy belőle, vagy ilyen irányba képzeled el később a munkád.

Remélem azért egy kicsit tudtam segíteni :))

2021. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaaaj a faktor lehagytam :(

naaa hát 2 faktor választasz 11-12.ben, nem tudom, hogy arról hogy 1 hol olvastál, de én úgy tudom (és jelenleg is így van) hogy kettőt

2021. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fakt

bocsánat autocorrect :((

2021. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!