Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Gorsium suliba (Szekesfeherv...

A Gorsium suliba (Szekesfehervar) hanyas atlag kell,hogy felvegyenek(kb) es mivel grafikusra mennek,nehez a felveteli vagy konnyu bekerulni? Valaki legyszives irja meg🙏

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Atlagot nem neznek, grafikus szakot nem ismerem, mas szakon voltam. Nem nehez bekerulni. Mondok egy peldat. Szerkezet lakatos vagy, es mondjuk 9. Felevkor eldontod hogy te grafikus akarsz lenni. Jelentkezel es felvesznek. Igazabol egy gyujtosuli tele idiotaval. Mar nem most jartam oda, de meg mindig vannak ott ismeroseim. Ha van eszed elkerulod azt az iskolat. Fizess az a lenyeg..
2021. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom😅...nem gondoltam volna...azt hittem,hogy nehez a felveteli,de ezek szerint nem
2021. jan. 12. 20:36
 3/3 anonim válasza:
Odajártam. Az tény, hogy voltak régebben is hibái, de én szerettem az ott töltött időket. :D Most nemzetközi tanulmányok mesterszakon vagyok, szóval nem csak idióták jártak oda.:D
2022. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!