Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákok! Mit szoktatok csinálni...

Diákok! Mit szoktatok csinálni az online órákon, ahol nem szükséges kamera?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 13:15
A kérdező szavazást indított:
Figyelni és tanulni.
Enni.
Aludni.
Más tantárgyból tanulni.
Nem szoktam belépni.
Nincs online órám.
Egyéb (válasz)
27 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Én általában az 1 és 2 közé eső óráimon szoktam ebédelni, mert utána 4-ig folyamatosan óráim vannak, és éhes lennék.
2021. jan. 13. 13:17
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Zenét hallgatok, azt kamerás órán is lehet. Senki se tudja, hogy nem (csak) az óra szól a fülesben.
2021. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Tanulok, csak komfortosabban. Mondjuk lefekszem, és onnan hallgatom.
2021. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Órától függ. A nyelvórákon általában figyelek, de például infó órák annyira nem szoktak érdekelni, hogy figyeljek is. Matekból könnyű anyagot veszünk, szóval azon azért nem figyelek. Ezeken általában járkálni szoktam fel-alá, vagy instázni. De volt, hogy magyar órán angolt tanultam.
2021. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran eszem, nyelv órákon figyelek, matekon sajnos nem, de valamiért nem köt le az integrálás :( magyar órán, ha ilyen csoport kérdezgetős dolog van figyelek, amúgy nem. (a tanár miatt, tavaly normális tanárunk volt, ott jegyzeteltem/figyeltem). Törin és bioszon egyáltalán nem figyelek. De igazából tantermi oktatáskor sem szoktam másképp, csak a matekot, mégis hozom az 5.0 átlagot :D
2021. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!