Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3 kredites tárgyam négyes...

3 kredites tárgyam négyes lett. Leront egy tizedet az átlagomból. Megéri javítóra mennem az ötös reményében?

Figyelt kérdés

Nem értettem, hiszen könnyű kérdéseket kaptam. Egy ponton múlt az ötös...van még egy 3 és egy brutál nehéz 5 kredites tárgyam amiből jövőhéten vizsgázok, abból talán tudok kompenzálni. Ti a helyemben mit csinálnátok?

Az 5 kredites tárgy felkészülésében jól állok, de tulajdonképpen mindenki örül ha átmegy...ha az jól sikerül, ezerszer többet húz feljebb mint az a két négyes


Viszont...minél jobb átlag kell szakirányválasztáshoz. Nem ártana tanulmányi ösztöndíj se...

Első négyesem, 32 kreditem van

Nagyon szomorú voltam.



2021. jan. 14. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Mindenki a saját szintjén nyomorog. Számold ki, hogy megéri-e. Én speciel örülök, hogy első félévben meglett a 3,6 Bsc-n.
2021. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék újra, mert rosszabb jegy is lehet sőt akár meg is lehet bukni.
2021. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként melyik az az egyetem ahhol csak a szín ötösök választhatnak jó szakirányt? :D
2021. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem színötös átlag kell, de tavaly 4,19 volt az alja. Így h online van, szerintem kb mindenkinek jobb átlaga lesz, ezért félek fel ne menjen a minimum bekerülési átlag. Egyetemet nem mondok
2021. jan. 14. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Én addig nem mennék, amíg meg nincs minden tárgyam. Ha utána még maradt idő a vizsgaidőszakból és van még alkalom, akkor elgondolkodnék rajta. Nem tudom, ez milyen egyetem vagy szak és mennyire nehéz, mindenesetre a legtöbb helyen nem azzal szoktak lecsúszni az emberek a koli bekerülésről vagy tanulmányi ösztöndíjról, hogy egy négyesük lett. Szerintem ennyire ne vedd komolyan a dolgokat, mert hidd el, senkit nem fog érdekelni, hogy milyen átlagod van, a lényeg, hogy maradj nagyjából egyenesben, és ne csúszkálj :)
2021. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Annyi a lenyeg hogy ertsetek, egy pedagogiai szakma es azon belul szakosodunk (csak nem akarom kiirni hol es pontosan melyik szak)

Es az egyik szakirany, ami engem erdekel oda sokan jelentkeznek es jo tanulmanyi atlag kell. Online miatt mindenkinek megnohet az atlaga emiatt is felek ki ne csusszak

2021. jan. 14. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem lesznek sokkal felette.
2021. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!