Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Fizika Doktori Iskola...

ELTE Fizika Doktori Iskola Felvételi?

Figyelt kérdés
Idén végzek mesterképzésen, és már választottam doktori témát is, de kicsit félek a felvételitől. Esetleg valakinek van megbízható információja, hogy ez hogyan zajlik, miket szoktak kérdezni? A honlapon és a Felvin is eléggé szűkszavúan írnak erről, nem tudom, mire számítsak (nincs sehol egyértelmű pontszámítási rendszer). Az átlagom nem volt négyes alatt soha, de van pár rosszabb jegyem, cserébe viszont van egy TDK 2. helyem és egy kutatásban is benne vagyok. Valaki esetleg el tudná mondani a tapasztalatait, vagy hogy mit hallott? Nekem azt mondták, mindenkit felvesznek, mert kevés a doktoris, de ebben kicsit kételkedek.

2021. jan. 17. 13:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!