Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » *Gábor Dénes Főiskola* még...

*Gábor Dénes Főiskola* még mindig olyan rossz a képzés minősége és a vélemény róla, mint korábban volt?

Figyelt kérdés

Mérnökinformatikus vagy Üzemmérnök-informatikus képzésen gondolkodom, távoktatásos formában, mivel teljes munkaidő mellet csak ez férne bele.


Már van egy meglévő diplomám egy jobb hírű egyetemről, de szakmát szeretnék váltani, viszont pár évvel ezelőtt nagyon rosszakat írtak az intézményről és az ott folyó oktatásról, ezért nem tudom, hogy így egyáltalán megéri-e kifizetni a tandíjat és ha igen, melyik szakot válasszam.



2021. jan. 17. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben vagyok. Van egy gépészmérnök bsc-m de váltani szeretnék, mert nagyon nem tetszik a szakma. SZintén GDF ÜI-re akarok menni, nálam a mérnökinfó nem opció, mert irtó szívatós és nincs kedvem még 1 szakot végig szívni, bár nyilván az ÜI sem egyszerű. Én úgy tudom rendkívül fejlődik a GDF, modern környezetben, jófej oktatókkal, szóval szerintem hajrá. Én is most fogom beadni pótfelvételin.
2021. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!