Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen érveket tudtok, miért...

Milyen érveket tudtok, miért nem lesz kinyitva az iskola február 1-én?

Figyelt kérdés
Érveket, hogy miért lesz, vagy miért nem
2021. jan. 18. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

1) Ausztria és Szlovákia is hasonló(!!!) [nem teljesen egyező] intézkedéseket hozott

2) Lehet spórolni a rezsin, főleg ilyen hidegben

3) Nem igazán kommunikálnak egy valószínűsíthető nyitást, főleg a brit mutáció megjelenése óta (Gulyás és Cili nyilatkozatai is ebbe az irányba mutatnak és Maruzsa is viszonylagosan lapít)

4) Inkább legyen a február (és a március) lezárva, mint a május és a nyár, mert az év középső harmadában sokkal nehezebb otthon tartani az embereket a meleg és a világos miatt

5) A félévzárás úgyis megvolt, elsősorban dolgozatírás miatt akartak volna nyitni január 11-én egyesek

6) A számok még messze nem mondhatóak alacsonynak

7) Logikus a tömegközlekedési forgalmat csökkenteni


Ha fogadni kéne hogy mikor lesz nyitás, én április 7-re tippelnék, de arra sem nagy összegben.

2021. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészíteném az első válaszolót még annyiban, hogy februárig még megfelelő mértékű oltottság sem lesz, így az én véleményem az, hogy nem lesz nyitás, de majd ott fent eldöntik.
2021. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen mindegy ki milyen (önmagában logikus) érvet mond, mert a nyitás/nem nyitás 1 félőrült napi döntésétől függ.


Az a "bizonyos" illető ott Felcsúton felkel majd egy reggel, beönt egy adag "alapvető" élelmiszert böfög kettőt és dönt.

Nem érvek és logika alapján, hanem az alapján hogy bal lábbal kelt-e aznap vagy sem.

2021. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl lassan érkeznek a vakcinák.
2021. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!