Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SÜRGŐS !!!!! A budapesti...

SÜRGŐS !!!!! A budapesti VIK-be mennyire veszik komolyan a baptista vallást ??

Figyelt kérdés
Ugye most lesz a felvételi meg ilyenek és most néztem a VIK-ket közel van meg minden de ugye vallásos suli ezért meg nem tudom hogy megjeloljem e. Én meg sose voltam vallásos ezért nem tudom milyen. Kell imádkozni ? Vagy ilyesmiket csinálni. Mert nekem kicsit fura lenne. És ha oda járok baptista leszek ?? Lehet nagyon hülye kérdés de ezt nézzetek el én tényleg nem tudok semmit erről. A turisztika érdekelne. Milyen a közösség, suli, tanárok, diákok stb. ??

2021. jan. 19. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyházi suliba általában keresztény kötődésű embereket vesznek fel.

Ha mégsem így van, én mindenképpen ajánlom! Sőt, még jól is járhatsz vele, hisz megismerheted Istent, ami életed legjobb döntése lehet.

2021. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Berecz Ákos2 válasza:
Téged vernek?
2022. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!