Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-GTK Pénzügy számvitelről...

Rajmond113 kérdése:

SZTE-GTK Pénzügy számvitelről és DE-GTK Pénzügy számvitelről vélemény?

Figyelt kérdés

Pro-contra, színvonal, ti melyiket választanátok? Munkavállalási lehetőség nappali tagozat mellett? Kollégiumra is kíváncsi vagyok.

Köszönöm.



2021. jan. 19. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én másodéves vagyok Szegeden nappali tagozaton. Hát mondjuk már másodjára vagyok másodéves:D ebben a félévben szerencsére minden sikerült, ami tavaly nem

Az elejétől dolgozom mellette havi kb 100 órát, volt hogy többet is, nem lehetetlen, én ennyi munka mellett az erős 3as, gyenge 4es szintet tudom hozni

Többi kérdésedre nem tudok válaszolni

2021. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik (majdnem) jobb mint a másik!
2021. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bővebben 2-es?
2021. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod 1-es! Annyi kérdésem lenne, hogy mit dolgozol? Persze ha ez túl személyes nem kell válaszolnod. És, hogy nehéz a tananyag? Matek a nehéz benne vagy esetleg magolni kell és ez adja a nehezét?
2021. jan. 20. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:

DE-GTK

Ha számvitelről van szó, akkor kb. az ország legjobb tanáraival fogsz találkozni. Brutálisan erős számviteli tudásra tudsz szert tenni.

A pénzügyi rész gyengébb.


A gazdasági matek1-2-től egyáltalán nem kell félni. Életemben nem találkoztam még jobb matek tanárral, mint akit a PSZ-esek kapnak meg rendszerint.

Ami szóró tud lenni az a számvitel és a közgazdasági tantárgyak (mikro-makro főleg).

Ha tanulsz egyáltalán nem teljesíthetetlen. Nappali tagozat mellett a meló vihető, de meglesz az ára.

2021. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!