Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemeken legszinvona...

Melyik egyetemeken legszinvonalassabb a gazdaság infotmatikus valamint a pénzügy és számvitel szak?

Figyelt kérdés

Felvételi előtt állok, és nagy dilemmában vagyok melyik egyetemeket jelöljem meg.

Első sorban psz-re szeretnék menni, ha ez nem sikerülne arra az esetre jelölném meg a gazd infot.

Mindkét szakot megjelöltem a Corvinuson, psz-t első helyen.

Több egyetem is szóba jött Corvinuson kívül, csak nem igazán tudom, milyen sorrendben lenne érdemes őket megjelölni.

Nézegettem az ELTE GTK-t, de elbizonytalanitott, hogy eléggé új ez a kar.

BME-ről és BGE-ről azt hallottam, hogy színvonalas egyetem.

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. jan. 19. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

BGE-re járok (gazdinfó)

Szerintem a Corvinus maradhat első helyen.


Ha biztosan a psz érdekel inkább (emberek nem annyira vannak tisztába azzal, hogy a számvitel annyira nem egy könnyű tantárgy), akkor:


1: Corvinus psz,

2: BGE psz vagy ELTE (de tényleg eléggé új),

3: BGE gazdinfó vagy Corvinus gazdinfó


A BME tényleg eléggé színvonalas egyetem, de inkább a mérnöki része. Gazdinfó-ból még van az Óbudai, de az se egy kimondottan gazdasági egyetem és ahogy látom téged az a része is érdekel.


3. helyen azért tenném inkább a BGE-t mint Corvinust, mert nekünk infórmatika mellett közgazdasági tárgyakból eléggé a számvitel dominál (alapból a Pénzügyi és Számviteli Karon van a gazdinfó szak) és ha érdekel a psz, akkor ez neked eléggé jó lenne.

2021. jan. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, a nyelvtani hibákért bocsi, eléggé késő van :D
2021. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én Corvinus PSz-n vagyok másodéves. Szerintem ha az első helyen jelölöd nem bánod meg. 😊
2021. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!