Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a Hunfalvyba...

Van esélyem a Hunfalvyba (BGSZC) ? 4.9 lesz az átlagom és 47 pontot viszek magammal. A magyar 35-40 pont körül szokott sikerülni, a matek pedig 25-38. A mostani Hunfalvysok hány ponttal jutottak be?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem neked a statisztikákat.


Az elmúlt 3 évben minden szakra elég volt ennyi pont, mint neked van (25 és 35 ponttal számoltam a felvételidet, és 80%-os szóbeli eredménnyel) egyedül a magyar angol kéttannyelvű képzésre kellene 3-mal több pont a tavalyi pontszámhoz képest.

Tehát tuti, hogy felvesznek!

2021. jan. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én fiam is odajár, ennél kevesebb pontszámmal jutott be. Nagyon szereti ezt a sulit. Sok sikert kívánok!
2021. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Ez igazán jó hír!
2021. jan. 22. 07:08
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem asszem az átlagom 4.6 volt, magyarból 42 pontot, mazekból 25 pontot írtam.


17. lettem a rangsorban (négyéves, nem előkészítős), szóval neked szerintem több esélyed van nálam is :)


melyik szakra szeretnél menni?

2021. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!