Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lányok, mit vennétek fel...

Lányok, mit vennétek fel ONLINE MSc záróvizsgára (államvizsgára)?

Figyelt kérdés
A BSc-sre ebben mentem: fekete nadrág, fehér ing, felette egy hófehér kötött, V-kivágású Ralph Lauren pulcsi. Szerintem nagyon csinos voltam. Nem tudom, mit kellene felvennem most.. hasonlót, vagy esetleg van olyanom, hogy fehér nagyon elegáns anyagú rövid ujjú felső, a nyakán végigrakva gyöngyökkel? Vagy vegyek inget? Az olyan furcsa nekem, ingben és esetleg zakóban ülni a saját szobámban. Blúzaim nincsenek..
2021. jan. 22. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ing+zakó.
2021. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az elegáns fehér, gyöngyös felső elég.
2021. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Én fehér blúzt vettem fel.
2021. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a háttered. Ha fehér a háttér, akkor sötétet. Ha sötét a háttered, akkor fehéret. Én kihúztam magam mögé egy fekete függönyt, így fehérben vagyok mindig.
2021. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, miért lettem lepontozva?! Aki lepontozott, menjen csak pizsamában, szerintem meg kell adni a módját, minimum egy inggel, csinosabban felöltözve.
2021. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy "öltözz ki"! Oktatóként gyűlölöm a nyakkendőt, de záróvizsgára mindig kötök, online is. Ez egy (jó esetben) egyszeri alkalom, illik a súlyához illően felöltözni. Nem arról van szó, hogy nem kaphat jelest, aki pulóverben üldögél, de alapvetően más a hangulat akkor, ha a vizsgázót öltönyben látja az ember (persze lehet, hogy alul csak egy szál alsógatya van rajta :) ).


Férfi vagyok, úgyhogy fogalmam sincs, milyen az elegáns anyagú gyöngyökkel kirakott nyakú felső, de ha operába felvennéd, akkor záróvizsgára is jó lesz. A fehér blúz és kosztüm biztonsági választás, minden esetben megfelel, ha neked nincs, akkor kölcsönkérhetsz egy hasonló méretű barátnődtől is. És lehet, hogy furcsa a saját szobádban abban üldögélni, de az alkalom megérdemel ennyit.

2021. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!