Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni a...

Van esélyem bekerülni a miskolci berzeviczy technikum, gazdálkodás és menedzsment szakára?

Figyelt kérdés
ha mondjuk 40-45 pontos lesz a felvételim és 4,5 az átlagom

2021. jan. 23. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
40 pontos felvételi? Az átlagod jó, viszont nagyban a központi dönt.. ismerőseim 70 pontosakat írtak, épphogy felvették őket. A szóbelit nyomd meg nagyon. Amúgy meg megy le a szinvonal, szoval hátha
2021. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyira változó, ez teljesen a többiek pontszámától függ. Te biztosan jobban tudod, hogy pl. az osztálytársaid (azok is, akik nem a Berzébe jelentkeztek) hány pontos felvételiket írtak, abból már tudsz egyfajta átlagot vonni.

Az előttem szólóhoz csatlakozva, a pontszámok valóban évről évre csökkenek, szóval hátha.

Egyébként jó suli, én is oda jártam anno, ha ez a vágyad, szorítok, hogy sikerüljön. Nekem anno 80 pont fölötti központim volt, de ennek már jó pár éve azért :). Sok sikert.

Üdv.

2021. febr. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!