Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimi a legjobb? Felvesz...

Melyik gimi a legjobb? Felvesznek ennyi ponttal?

Figyelt kérdés

23-án írtam a felvételit, a magyart kicsit elrontottam, így szerintem 84-89 pontos lett. Nem mindegyik suliba így számítanak a hozott pontok, de idén és tavaly 4-es lettem fizikából, 6.-ban matekból, többi ötös.

A Szent Imrébe, a Városmajoriba, a Baár-madasba és talán a Deák téribe és a Madáchba szeretnék jelentkezni.

Tudtok valamit a sulikról? Van esélyem bekerülni?



2021. jan. 24. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ez szép eredmény. Szerintem mindegyikbe van esélyed.A Deák Térit ismerem, nagyon jo iskola. A Madách teljesen más szellemiségű.
2021. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bbmarta ***** válasza:
100%

Szia! Deák térit nagyon ajánlom, a Baár-Madast nagyon nem, ott tanító tanár véleménye alapján!Messze a Deák téri a legerősebb a felsoroltak közül is, de jó a felvételid (sokan bármit tennének egy ilyen eredményért), ide kell a legmagasabb pontszám is!!! Nagyon kedvesek a tanárok, az iskola is nagyon hangulatos!

Persze nem tudom, milyen tagozatra mennél, de ha a biológiát nézted ki, ne menj a Baár-Madasba! Ott gond lesz, ha tovább akarsz tanulni, mert nem tudományt tanítanak! Akkor már sokkal inkább a Városmajori mellett dönts! A Szent Imréről is jókat hallottam. A Madách is egy ikonikus suli, jó a híre! Szóval én így tenném sorba: Deák téri, Városmajori, Szent Imre, Madách, Baár-Madas...

2021. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Baár-Madast felejtsd el, csatlakozok a 2-es hozzászóló véleményéhez.


/tavaly a Baár-Madas biológiatagozatán végzett diák/

2021. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a Madáchot nagyon tudom ajánlani, én is oda járok:)


Ha esetleg szeretnél róla valamit megtudni, nyugodtan kérdezz, szívesen válaszolok:)

2021. jan. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Városmajoros vagyok, szerintem az is jó, hangulatos, és sok rendes tanár van
2021. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettek! A központi magyar kicsit rosszabb lett, mint gondoltam és így 80 pontom van. De nem baj, remélem a szóbelik jól sikerültek.
2021. márc. 7. 17:22
 7/7 anonim válasza:
Végül melyik suliba mentél?
2021. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!