Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok februártol a...

Mit gondoltok februártol a középiskolások visszatérnek tantermi oktatásra vagy marad az online?

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 13:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Majdnem biztos hogy marad az online, sok utalast tettek mar erre (hogy nem lazitanak a szabalyokon+ az erettsegizoket be akarjak oltani) ha csak roluk van szo szerintem a tobbi evfolyam nem megy vissza ebbe a honapba
2021. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
Lehetséges, hogy a végzősök már jövő héttől mennek, a többiek majd később, valamikor március folyamán, vagy a tavaszi szünet után.
2021. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon remélem, hogy a végzősöknek sem kell mivel én is az vagyok...
2021. jan. 25. 13:48
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

"Lehetséges, hogy a végzősök már jövő héttől mennek"



Ez hogy fog kinézni?

ott a tanár otthon tart online órát. Ha berendelik a suliba nem tarthat online órát mert benn nincs gép és eszköz ehhez.

Ha marad otthon , tarthat online-t de akkor meg ki tart személyest?


Átgondolatlan pánikötlet olyanoktól akik az életben nem dolgoztak iskolában.

2021. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

"ogy a végzősöknek sem kell mivel én is az vagyok..."


erre van egy nagyon egyszerű válasz: mivel járványhelyzet van KÖTELEZŐVÉ nem tehetik csak opcionálissá-te meg köszönöd de nem élsz a lehetőséggel

2021. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tobb tanarom is bejar az iskolaba a laptopjaval, ott dolgozik es tartja nekunk az online orakat
2021. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

"Nekem tobb tanarom is bejar az iskolaba a laptopjaval,"


Hát nálunk ezt nem csinálná meg mert se wifi se fűtés se semmi....

meg nyitva sincs. max irodai ügyelet 1 héten 1x.

2021. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

HOPPÁHOPPÁ!

[link]

...és ezt a rádió 1 hírblokkjában hallottam, tehát a PDSZ-szel ellentétben a kormány őket komolyan veszi (ez mondjuk főleg a PDSZ-t minősíti). Nagyon úgy néz ki, hogy balázska jövő hétfőn visszahúz a suliba! :D

"erre van egy nagyon egyszerű válasz: mivel járványhelyzet van KÖTELEZŐVÉ nem tehetik csak opcionálissá-te meg köszönöd de nem élsz a lehetőséggel"

Ez meg fasság, szeptembertől novemberig is kötelező volt bejárni, pedig akkor is járvány volt.

2021. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

" Nemzeti Ifjúsági Tanács "



hahaahhahhahaahhahahahahahahahahahahhahaha!!!! Életemben most hallom először hogy ilyen GITTegylet létezik.


Hhahahahahahhahahahahahahahhahahahahahaah!!


Gondolom, Orbán most hasra esett összehívja a nyunyót meg a kopaszt és irány a suli.

hhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahaaha!

2021. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

és ez is mai....


[link]


milyen logikus és egybecsengő igaz-e.....

A vakcina a kulcs


- közölte, és hozzátette: ahogy lesz elég oltóanyag, elindulhat a tömeges oltás, és fokozatosan újra kinyithatnak

2021. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!