Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nincs már rá esély,...

Tényleg nincs már rá esély, hogy idén visszamegyünk a suliba? Mert már a tököm ki van az online oktatással!

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Esély van, de nagyon ne számíts rá.
2021. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek elege van már ebből a szrból:D

Én úgy hallottam, hogy az egyetemünkön 2 hét online után visszatérünk a suliba. De ki tudja mi lesz még addig

2021. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Napi 50 halottnál szerintem már engedni fogják, hétnapos átlagot nézve.
2021. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Mivel most az angoloktól elkezdet terjedni a fertőzőbb változat én nem látok rá esélyt ebben a tanévbe de még ebben az évben se.

Amúgy már nekem is elegem van belőle a 3 éves egyetemi képzésből eddig 1 szemesztert jártam jelenléti oktatásban + ami március 10-ig megvolt tartva, most van a 2. évem ami várhatóan távoktatásba lesz végig. Nagyon remélem hogy az utolsó 1 évem rendes jelenlétiben lesz megtartva mert már nagyon hiányoznak az emberek az egyetemről.

2021. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abból van elegem, hogy mindent az utolsó pillanatban jelentenek be! Állandóan meghosszabbítást csinálnak, már alapból mindenki arra számított, hogy január 11-től lesz iskola.. Hirtelen felmentek a napi koronavírus fertőzöttek és a halottak száma 2 nap alatt, és az operatív törzs azt ajánlotta, hogy maradjanak fent a járványügyi helyzetek. Végül maradt a digitális oktatás. Most megint mindenki arra számít, hogy jövő héttől kezdődik a hagyományos oktatás, de csak 1-2 napos magasabb adat kell ahhoz, hogy fent tartsák az intézkedések.

Az adatokat pedig úgy hamisíthatják, ahogy nem szégyellik (...)

Szerintetek mennyi volt arra az esély, hogy január 11-e előtt napi pár száz fertőzöttről átugrott napi 2-3000 közötti fertőzöttre!?


Semmi biztosat nem lehet mondani és ez engem nagyon idegesít szerintem mindenkit.

2021. jan. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!