Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Továbbtanulásnál az igaz,hogy...

Továbbtanulásnál az igaz,hogy az a lényeg hogy a kiszemelt iskolába jussunk csak be?

Figyelt kérdés

És hogy ha bejutottunk,akkor meg át lehet menni egyik tagizatról a másikra.

Én szinte mindenkitől ezt hallom.



2021. jan. 27. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Én anno magyar-töri szakra mentem, aztán nem sokkal rá úgy éreztem, jobban érdekel a biosz-matek tagozat. Egy évet kellett várni és félévkor meg év végén is próbálkozni, hogy átvegyenek. Végül az egyik diák otthagyta a sulit és az ő helyére tudtam menni, de ez is csak ősszel derült ki. Különbözeti vizsgát kellett raknom az egy év anyagából a két tagozatos tárgyból ráadásul... Gyakorlatilag majdnem egy teljes felvételi volt.
2021. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Nincs átjárás a tagozatok között, legfeljebb, ha az egyikben nagyon kevesen vannak.
2021. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beiratkozásnál sem?
2021. jan. 27. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Oda kerülsz, ahová felvettek.
2021. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahha,pedig mindenki ezt mondja,de akkor nem fogom elhinni ezt. Köszi!
2021. jan. 27. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem kívánságműsor. Oda mész, ahová felvettek.
2021. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!