Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket ajánljátok? Városmajo...

Melyiket ajánljátok? Városmajori Gimnázium vagy Leövey Klára Gimnázium? Milyen az oktatás színvonala? Milyen az iskolai közösségi élet?

Figyelt kérdés
Szülőként diákok, volt diákok és szülők véleményére is kíváncsi vagyok.

2021. jan. 29. 21:45
 1/1 bbmarta ***** válasza:
100%
A Városmajori fényévekkel erősebb, jobb suli mint a Leövey! Egy napon sem említeném őket! Előbbi toplistás gimi, utóbbi középkategóriás. Előbbi nagyon szép környéken van, utóbbitól engem eléggé elriasztott a környék... Levöeyről annyit, hogy-persze nem tudom, milyen tagozatra mennél-,de nagyon szuper term.tud-i laborjaik vannak és azért elég sok jó tanár. Viszont rengeteg a házi, rendesen rámennek a hétvégék a tanulásra. És amit még érdemes végiggondolni, hogy a Városmajoriban bizts nem sok időt kell fegyelmezéssel töltenie a tanároknak, ergo 45percből 45-öt tanÍtással tudnak a gyerekek tölteni, míg a közepes gimikben azért nem ilyen jó a tanítás-fegyelmezés időaránya...
2021. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!