Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Eötvös gimibe...

A Budapesti Eötvös gimibe felvesznek 83 ponttal és kitűnő bizivel? humán tagozatra.

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szóbelin jól szerepelsz akkor simán bekerülsz a humán tagozatra.
2021. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom az előttem válaszolót. Nekem konkrétan ugyanennyi pontom volt, jó lett a szóbelim, és most itt vagyok:)
2021. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bbmarta ***** válasza:
100%
Van, amikor elég a 83 pont, hogy behívjanak. Persze azt hiszem itt azon is múlik, hogy a magyarod milyen (ha jól emlékszem, azt magasabb szorzóval veszik figyelembe! De az Apáczai és a Berzsenyi humán tagozata is jó erős, oda behívnak. Sőt, gyanítom, hogy a Fazekas társadalomtudományi tagozatára is akár!
2021. febr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-)
2021. febr. 2. 16:26
 5/5 anonim válasza:
Végül felvettek? Konkrétan ugyan ennyi pontom volt összesen, és lám, most oda járok:D
2022. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!