Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanító néni választás.. Elsős...

Tanító néni választás.. Elsős lesz a fiam idén.Mindig hallani,h ne iskolát,hanem tanárt válasszunk,na de mi alapján döntsek?Pláne most,h még nem is találkozhatunk személyesen.Telefonon ilyenkor mit ajánlott kérdezni,h leszűrjem, jó lesz-e vagy nem?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kisvárosban élek, itt ezek az információk a szülők között terjednek, nem a tanító nénit szokták interjúztatni.
2021. jan. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne a tanító nénit kérdezd, hanem olyan szülőket, akiknek a gyereki jártak hozzá.
2021. jan. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mondjuk szerintem csak az a baj, hogy ha a tanító néni fél év múlva elmegy szülési szabadságra, vagy legyen egy év, akkor hiába választottál tanító nénit. Szerintem ez is fontos, de az iskolát is nézd, ha van választási szabadságod, ne hagyd ezt a szempontot sem teljesen figyelmen kívül.
2021. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szülőknél informálódj, akinek a gyerekét tanította a leendő elsős tanítónéni. Nem is kell, hogy ismerős legyen, általában én azt gondolom, hogy ilyen kérdésekre idegeneknek is szívesen válaszolnak/válaszolunk, ha ajánljuk, ha nem, pont mindkettő miatt.
2021. febr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!