Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi szakmai gyakorlat...

Egyetemi szakmai gyakorlat oktatói jegyadási tévedésre felhívnátok az oktató figyelmét? Ha a diplomaszerzés múlhat rajta?

Figyelt kérdés

Minden egyetemista hallgató főfő mumusa a diploma előtt: intenzív terepgyakorlat 8 hetes magyarán szakmai gyak.

Ez eldönthet mindent mert lehet minden tárgy ötös meg le van adva a szakdolgoztat is, de ha ez nincs meg, akkor kaputt az államvizsgának (amíg ez nincs meg...)

Le kell adni terepnaplót, igazolást, ilyen olyan kérdőívet kitöltve, gyak vezetői véleményezést ...


nem folytatom, én semmit se adtam le.

Erre a neptunban a tárgy zárása: jeles (5)

Semmit se adtam le.

Nyilvánvaló tévedés.

Szóljak???


Mi a dilemma? Az oktató maga is rájöhet a tévedésre később is és törölheti a jegyet-és akkor néhány kellemetlen kérdésre is kell majd válaszolnom miért nem szóltam stb...


2021. jan. 31. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Én szólnék, mert a lelkiismeretem nem hagyna aludni. Vedd fel a kapcsolatot a tanárral, és kérdezd meg tőle, mi a helyzet! Lehet, neked tett szívességet. Lehet, tévedett, de akkor ez neked is meg neki is rossz, ha kiderül.

Meg én pl. nem jó szívvel gondolnék vissza a diplomára, ha így kapnám meg.

2021. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Meg én pl. nem jó szívvel gondolnék vissza a diplomára, ha így kapnám meg."


Ha az első diplomámról lenne szó én is ezt gondolnám, de így hogy a 3. lesz, eléggé úgy vagyok vele hogy csak legyen már meg.

Az biztos, hogy én már életemben egyetem környékére nem megyek. Az tuti.

EZ legyen meg, ez lesz a 3., de több nem lesz.

2021. jan. 31. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Persze, ez a te döntésed. Ha nem okoz gondot, akkor örülj a szerencsének! :)
2021. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

rossz nyelvek szerint a gyakjegyeket a tanszéknek feb 1-ig le kell zárni és mivel itt van a nyakunkon, mindenkinek kiszórnak egy ötöst és csá.

Hát ki tudja. lehet így is van.

2021. jan. 31. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Meg sok helyen nem a cél előtt szoktak szívózni a diákokkal. Itt is ez lehet a helyzet.
2021. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!