Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Februar 15.ig lehet erettsegir...

Februar 15.ig lehet erettsegire jelentkezni?

Figyelt kérdés

Ez hetfo, ez azt jelenti hogy 15.en meg tudok menni jelentkezni?

Mert 14.en jovok haza Nemetbol.

Illetve a jelentkezeshez csak az erettsegim kell igaz?

Emelt tori lenne.


2021. febr. 3. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt írták, hogy érettségi, középiskolai bizonyítvány és személyi. 15-én még be tudsz menni.
2021. febr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha az nincs meg?
2021. febr. 3. 07:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Most voltam én is jelentkezni. Azt mondták, az baj, mert az is szükséges. Ahol végeztél, abban a középiskolában kell kérned egy másodlatot, és azzal tudos igazolni.
2021. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*tudod
2021. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vírus miatt online is lehet jelentkezni
2021. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hol? :O
2021. febr. 5. 05:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapu kell hozzá. A jelentkezési lap alatti tájékoztatóban minden le van írva szépen. Kitöltöd az útmutatóval, aztán e-papírral kell feltölteni, de ehhez is van segítség, belinkelem. És tényleg kell hozzá a 12-es bizionyítvány, mert abban van leírva hogy ‘érettségi vizsgát tehet’ azaz nem buktál meg (tök hülyeség szerintem annak akinek már amúgy is van érettségije)

[link]

2021. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!