Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tarthatnak így "egyéni és...

Tarthatnak így "egyéni és kicsoportos konzultációt?"

Figyelt kérdés

Ezen a címen csináltak nálunk konkrét órarendet, minden héten van egy nap mikor be megy az egész osztály, egy terembe, sok tanár ezt dolgozat íratására akarja használni, természetesen jelzik, hogy nem kötelező bemenni, de mivel tantervi dolgozatot íratnak, így ha nem mész be akkor megszívod. Szóval szerintem ez alapból bőven túllépi a dolgot, mivel egész osztályként megyünk be, nem kiscsoportba, és ők is jelenléti oktatásként említik, nem konzultációként, de alapból a dolgozat amire jegyet kapunk már az oktatás része, annak pedig most személyes kontakt nélkül online kell folytnia, szóval abszolút megszegik a rendelkezéseket.


Hova van lehetőség ezt jelezni?



2021. febr. 3. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozat írásnál megtehetik úgy tudom.
2021. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozat írásnál szabályos. Ne megúszni akard hanem készülj. Egyébként panasz esetén max annyit tesznek hogy szétszednek titeket termekbe, hogy meglegyen a másfél méter.
2021. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Dolgozat írásra be lehet hívni. Ha panaszkodsz, max szétszedik két terembe az osztályt, és kész. Tanulj baszod.

Naponta ír ki valaki ilyen kérdést. Ilyenkor csak gondoljatok bele, milyen a tanárnak, akinek úgy kellene osztályoznia, hogy akármennyit puskázhattok doga közben.

2021. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Mindig csodálkozom az ilyen kérdéseken.


Berendelnek titeket, beraknak 2-3 terembe és megírjátok a dolgozatokat.


Az meg van, hogy a nyolcadikosok végig iskolába jártak egész tanévben és egy teremben voltak bezárva. Pedig egy nyolcadikos gyerek simán lehetett volna távoktatásban egyedül otthon. Úgy néz ki, hogy túlélték. Így neked sincs mitől félned.


Most a dolgozatokat nem akarod megírni. Majd az érettségin a nem megfelelő oktatásra hívatkozva könnyítést követelsz. Ezután a nem megfelelő érettségi felkészítés miatt meg automatikus egyetemi felvételit óhajtasz. Az egyetemen meg vizsgamentességet és diplomát kérsz a középiskolai digitális oktatásra hívatkozva.

2021. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem teljesn értitek. Tehát jelen helyzetben az online oktatás van elrendelve, online kell folynia, maximum egyéni és kiscsoportos konzultációk lehetnek. Na most ehhez képest az, hogy minden héten egy napon be kell menni, órarend alapján óráink vannak, bent van 30-40 ember egy teremben, az egész évfolyam bentvan, dolgozatot írunk, kb abszolút ellent mond. Ennyi erővel már jogilag semmi különbség nem lenne, ha a hét minden napján be kellene mennünk ugyanebben a formában, szimplán több lenne az óránk, szóval szerintem ez a rendeletnek ellent mond.
2021. febr. 3. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóval, ha ez akkora bajt jelent, akkor két terembe szétosztanak titeket, és úgy írjátok meg. Megtehetik, hogy behívnak dolgozatot írni. Innentől kezdve szerintem kár belekötnöd.

(Mellesleg, ha puskázni akarsz, könnyebb, ha többen vagytok a terembe)

2021. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig azért sírtatok mert online miatt nem akartatok érettségizni, most hogy bemehettek meg azért...nektek semmi se jó.
2021. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Direkt miattatok lett ez kitalálva, hogy ne sírjatok, hogy nem tudtok érettségizni mert nincs jelenléti oktatás. Hát tessék megoldották.
2021. febr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem sírtam, én pont, hogy onlineban vagyok el jól, mert azokra a tantárgyakra, amik nem kellenek nem kell tanulnom, koncentrálhatok konkrétan arra a kettőre, amiből duplázok.
2021. febr. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!