Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedves Fórumozók!Információkat...

Remény78 kérdése:

Kedves Fórumozók!Információkat, tapasztalatokat szeretnék gyűjteni a gödöllői Török Ignác Gimnázium illetve a veresegyházi Verka kapcsán, ki, melyiket választaná?Miért?

Figyelt kérdés

Benyomások, tapasztalatok érdekelnek, így az oktatás színvonala, továbbtanulás kérdése, tanárok, elvárások, tanulmányi verseny lehetőségek, közösségi élet, tisztaság stb..minden információ érdekel!:0)

Nagyon köszönöm, aki szán egy kis időt a tapasztalatai leírására.



2021. febr. 3. 19:08
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e, de a lányomat is pont ez a két suli érdekelte, illetve először minden áron a törökbe akart menni, de sok helyről hallottuk, hogy ott nagyon hajtják a gyerekeket és rengeteget kell tanulniuk, illetve nincs az iskolának túl sok programja ami össze foghatná a diákokat (persze ezt nem tudom biztosra). Mi végül a sorrend módosításnál a verkát tettük előre és valószínűleg be is fog kerülni a lányom, de én is kíváncsi lennék véleményekre meg ilyen bensőbb dolgokra a verkával kapcsolatban.

A tapasztalatok egyébként nagyon jók voltak nekünk, mint az iskola épületét, mint pedig az ott tanulókat vagy dolgozókat illetően is pozitív a benyomásunk (mindenki nagyon kedves volt).

2021. márc. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
#1 bekerült a lányod ha igen elmondanád a véleményed az iskoláról?
2022. márc. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!