Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemen a tanár rám...

Az egyetemen a tanár rám szólt, később lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés

Pont online óra volt és végig a kamerának be kell kapcsolva lennie.


Ezzel a tanárral ez az első órám, eddig még nem ismertem.


Tanárnő épp kereste a tananyagot és valamiért nem ment neki, hangoztatta is, hogy nem sikerül neki vmiért.


Aztán én pont a facemre pillantottam mikor láttam, hogy a barátom elküldte a képet, amin a diplomáját fogja, mert akkor vette át.


Én erre elmosolyodtam örömömben. Jó volt őt látni így, mert tudom mennyit küzdött, tanult érte.


Aztán a tanár megkérdezte: 'Mit mosolyogsz?'


Mondtam: 'Semmin, elnézést.'


Szerintem azt hitte rajta....


Szerintetek ez nagyon csúnya dolog volt..


Egyébként en sose nevetnék ki senkit. Nem vagyok ilyen természetű. Szomorú vagyok, h most már ezt hiszi rólam.


A tárgya amúgy írásbelivel végződik, meg majd egy ppt-t kell szemináriumra.


Nem is a jegytől félek, mert tanulni fogok, csak nem akartam, h negatív érzései legyenek velem szemben.



2021. febr. 4. 16:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi nem a tárgyat kereste, hanem nem tudta valahogy nekünk megjeleníteni kamerán keresztül az anyagot.***
2021. febr. 4. 16:21
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Ez tényleg nagyon csúnya volt, szégyelld magad! Én kérnék tőle egy személyes találkozót, ahol biztosítanám afelől, hogy te tisztelettudó, becsületes fiatal vagy, és távol áll tőled az elesetteken történő viccelődés, illetve az ilyen emberek kifigurázása. Ezzel talán jóvá tudod tenni.
2021. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Egyetemi tanároknak te csak egy hallgató leszel a sok közül. Nem fog rád megsértődni, következő félévben meg már emlékezni se fog rád.
2021. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

130-an vagyunk egyébként. Ennyi hallgatónak tartja ezt az órát. De ez egy szemináriumon történt, amin 21-en vagyunk.

Eléggé úgy látom, hogy igyekszik mindenkinek a nevét megtanulni.

2021. febr. 4. 16:44
 5/7 A kérdező kommentje:
1: gondoltam rá, h írok neki és elnézést kérek. Csak lehet a magyarázkodás rosszabb...
2021. febr. 4. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét múlva emlékezni sem fog rád, sokan vagytok, még írásbeli is, minek ezzel foglalkozni?! És mit magyaráznál meg, hogy te óra alatt ahelyett, hogy türelmesen vársz, facebookozol? :D :D Engedd el.
2021. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne magyarázkodj, láttak már a tanárok ennél ezerszer durvábbat is, lehet már nem is emlékszik rá, de félév végére biztos nem fog, főleg ha első óra volt, nem is ismer még téged.
2021. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!