Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közösségi szolgálati napló...

Közösségi szolgálati napló kitöltése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata az alábbi kérdésben:

Egy sportegyesületnél végzem a kötelező 50 óra közösségi szolgálatomat. 1. A naplóban a tevékenység megnevezéséhez mit lenne célszerű írni? Táboroztatásban való segítség a fő munkakör.

2. Az órákat kötelező az adott 50 rublikába beosztani, vagyis 1 óra/ alkalom vagy lehet több órát is beírni egyhez és összesen legyen meg az 50?

3. Iskolaidőben - hétköznap, szünetben és hétvégén mennyi a maximális amit egy alkalommal / héten lelehet dolgozni?


Előre is köszi a segítséget :)



2021. febr. 4. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak az iskolád másképpen nem kéri, nem kötelező 50 sort kitölteni. Arra viszont van valami szabály, hogy egy nap összesen hány órát lehet teljesíteni. Erre nyugodtan kérdezz rá az osztályfőnöknél, esetleg az iskolatitkárnál (és akkor már egyben azt is megkérdezheted, hogy kell-e 50 sor, vagy az adott napok egybevonhatók.)


Ha meg tájékoztatásban való segítéssel foglalkoztál, akkor nyilván tudsz valamit rizsázni arról, hogy mivel foglalkoztál (volna, ha;)

2021. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán beírhatod azt, hogy táborozásban való segédkezés. Ha nem akarod mindenhova ugyanazt írni, akkor néha írhatsz más tevékenységeket.


Én úgy tudom, hogy egy rublikába max. 3 óra mehet, vagyis nem kell óránként szétszedni, de nem írhatod be egy kockába mind az 50 órát. Nálunk ezt úgy oldották meg, amikor pl. 9 órát voltam egy futóversenyen, hogy beírtak 3 órát előkészületnek, 3 órát a versenynek, és 3 órát takarításnak.


Szerintem ezért nincs is maximum megadva, mi is dolgoztunk sokszor többet, mint napi 3 óra, csak így lett elosztva a naplóban.

2021. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2021. febr. 6. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
tudtommal hétköznap 3, hétvégén 5 óra, de nem akarok hülyeséget mondani
2021. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!