Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány egyetemet/szakot lehet...

Hány egyetemet/szakot lehet megjelölni?

Figyelt kérdés
Nezegettem a felvi oldalat de nem lett vilagos a szamomra. Arrol tudok hogy 3 egyetemet lehet megjelolni, de ezen belul hany szakot, mindegyiknel egyet? Azt is tudom hogy a koltseges es allami egynek szamit, de a szakokkal nem vagyok teljesen tisztaban

2021. febr. 7. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Akármennyit, csak ha 3-nál több szakot (szak számít, nem egyetem) jelölsz, akkor fizetni kell érte pluszban.
2021. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
3at ingyenesen és 3at fizetősen, szakonként 2000ft ért. Tehát 6ot jelölhetsz meg, vagyis 12őt amennyiben bejelölöd, hogy államilag támogatott és önköltséges is lehet.
2021. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!