Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sulikat írjak még be?

Milyen sulikat írjak még be?

Figyelt kérdés
Szüleim nagyon sokat be akarnak írni. Inkább német nyelvi tagozatra szeretnék menni, de a matek szak is benne van a pakliban. 76pontos lett a felvételim és kb 4.6os az átlagom. A legjobban a deákba szeretnék menni oda be is írom fixen a német és a matek szakot. Innen már amúgy írtak hogy a nyelvi osztályba nagyon jó esélyem van, a matekba pedig szintén egész jó, de oda sokkal többen jelentkeznek. Emellett még főleg ilyen pótnak beírtam a fasorit, kölcseyt (lehet), meg a rákóczit. Még a madáchon gondolkodom, de nem vagyok benne biztos, hogy felvennének e. Szóval kérlek írjatok még néhány sulit. Egyébként van értelme ennyi sulit beírni?

2021. febr. 8. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért a Deák Térire ne vegyél mérget, hogy bekerülsz. Engem a németre 75 pontos központival, maximális iskolai pontokkal és maximális szobelivel éppen csak felvettek. A Fasori szerintem viszont biztos, a Kölcsey is.
2021. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem,de kösz. 😉
2021. febr. 8. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Újpesti Károlyi írd be biztonsági hálónak
2021. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felvettek a deák téribe.
2021. ápr. 23. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!