Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pedagógiai asszisztens (ped....

Pedagógiai asszisztens (ped. munkatárson belül) felnőttoktatási képzésre fognak jelentkezni, ha két évig kell mostantól tanulni?

Figyelt kérdés

Akik elvégeztétek (amíg még ez OKJ volt), munkátok során óvodákban, általános iskolákban milyen tapasztalatokról tudnátok írni, hogy a képzés (talán nem csupán vélt, hanem valósághoz közeli) reklámozó szövegéhez képest mik a feladataitok a realitásban (minden egyes nap, hétfőtől-péntekig)?


[link]



2021. febr. 12. 19:00
 1/5 anonim válasza:
Oviba dolgozom dajkai feladatok és pedagógiai asszisztens vagyok
2021. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok (bár furcsa, hogy egyedül csak te írtál, lehet kiírom mégegyszer) de leírnád azt is, ha kérhetlek, amit fent kérdeztem? Tehát a dajkai bereklámozott feladatokhoz képest mik azok, amiket a realitásban nap, mint nap csinálnod kell?
2021. febr. 13. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
A ped.asszisztens oviban az óvónő keze alá dolgozik, az iskolában pedig a tanító keze alá. Minden kicsi, apróbb munka amit rábíznak. Besegít a pedagógusnak.
2021. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Reggeliztetés, mosogatás, udvarra kimenetelnél oltoztetés, ebédeltetés, mosogatás, takarítás, uzsonnàztatás.Hs nincs óvónő délután én vagyok gyerekekkel
2021. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem kb ugyan az volt a feladatom, mint a dajkáknak. (Pedig van kisgyermeknevelő, és gyógyped.asszisztens végzettségem.

Öltőzésnél segíteni, wc-re kísérni, popsit törölni, reggeli után eltakarítani, mosogatni, amikor udvarra mennek, akkor a csoport szobában rendet rakni, szellőztetni. Ebéd előkészítése. Ebéd után szintén takarítás. Utána a fektetők előkészítése.

Ha valaki bepisilt, bekakilt, a gyermek zuhanyoztatása, öltőztetése.

Gyerekekkel nem sok időt töltöttem.

2021. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!