Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Magyar...

Mi a véleményetek a Magyar László Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok és a jövő év folyamán szeretnék jelentkezni ebbe az iskolába de eddig csak rosszakat hallottam. Mi a véleményetek? Tudnátok ajánlani nekem?
2021. febr. 13. 23:30
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én most vagyok hetedikes, és én is oda szeretnék majd menni. Te hogy döntöttél? Nekem a másik ötletem a Paksi Vak Bottyán. 😅
2021. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, én is oda járok és minden kételkedőnek mondom, hogy a lehető legjobb választás, osztálytársaim is ezt mondanák. Nekem is mondtak minden rosszat, de ezek közül semmi sem igaz. Nagyon erős és színvonalas oktatás van és az általános országos tanárhiánnyal ellentétben itt mindenre van megfelelő szaktanár.

A Paksi Vak Bottyán meg a Dunaújvárosi Széchenyi István nem olyan jó, igaz ott is az országos tanterv szerint tanítanak, mint ahol btw mindenhol kell, de ott nem olyan színvonalasak az órák. A Dunaújvárosi Pannon se jobb semmivel, csak mindenhol rajta van a logójuk meg van szökőkútjuk, cserében évi 300K-t ki kell nekik fizetni teljesen feleslegesen, ugyanis a többi gimit is a te adódból tartják fenn. Az ESZI csak akkor jó, ha tudod, hogy fixen az szeretnél lenni, amire jelentkezel (rengetegen megbánják a végén csak szólok), de szakiskola révén amúgy elég alacsony szintűek a sima órák. A bonyhádi PSEG meg túl van egyszerűen hypeolva, az MLG faktjai ugyanis tapasztalatom alapján vannak legalább olyan erősek, mint a PSEG tagozatai, max óraszámban marad el tőle.

Sajnos nem célja az általános iskolának, hogy a jó tanulók átmenjenek már 7.re az MLG-be, ezért hordanak össze minden rosszat, de ha szeretnél magadnak egy normális jövőt színvonalas oktatással, akkor szerintem csak a térség legrégebbi gimije, az MLG értelmes döntés.

2023. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!