Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Keszthelyi Vajda János Gimnázi...

Keszthelyi Vajda János Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

#Keszthely #vajda #vajdajanosgimnazium
2021. febr. 15. 12:48
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jó iskola. Nehéz de én nem csalódtam benne. Van pár rossz tanár de mindenhol. Magas színvonalú az oktatás és sok lehetőséget nyújt (pályázatok, utazások, versenyek, szakkörök)
2021. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy hányadikba és milyen osztályba jársz?
2021. szept. 30. 19:08
 3/4 anonim válasza:
12.osztály matematika - informatika fél osztály
2021. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
74%

régi kérdés de azért mint egy ex-vajdás, válaszolnék :)


magas színvonalú és elvárású iskola, a 6 éves osztályok irtó nehezek. a nyelvi tagozatra csak azok mennek akik amúgy a legnagyobb erődobásukkal is megbuknának az összes reálos tantárgyból egy sima Vajdás osztályba, elég gyenge.

az idegennyelveknél maradva, a nyelvtanárok többségében gyengék, és ha tényleg nem fogod ki azt a 2-3 jó nyelvtanárt akkor aztán biztos lehetsz benne hogy a második idegennyelvedet nem fog sikerülni elsajátítanod 4 év alatt.

a 4.7es osztályátlag az elvárt, minden osztályfőnök megőrül ha lesz az osztályában akár csak egy pár valaki aki 3as 1-1 tantárgyból

2022. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!