Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE rendészeti karán lévő...

NKE rendészeti karán lévő alapfelkészítés milyen?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz? Lány vagyok, és nem tudom, hogy fizikailag bírnám-e.

Fekvőtámasz van?:'D

Bárki tapasztalatát szívesen fogadom, aki elvégezte!

febr. 16. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fekvőtámasz biztos van. Ha ide jelentkeztél, akk biztos sportos/jól edzett vagy, bírni fogod.
febr. 16. 19:11
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Van több is, ezeket érdemes lehet megnézni, legalább a gyakorlatok miatt.

febr. 16. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleve csak akkor vesznek fel ha megvan a fizikai alkalmasságid a pszichológiai és egészségügyi mellett.
febr. 16. 19:37
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen, a fizikai alkalmasságira készülök, de ahogy láttam idén valamivel könnyebb lett, csak 3 gyakorlatból áll. Ez most a vírusnak tudható be, vagy mostantól ez marad? (jövőre jelentkezek)

febr. 17. 08:28
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Biztos hogy nem marad ez
febr. 17. 10:01
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Valószínűleg maradni fog ez. Ezt egy jelenleg tiszthelyettesi tanulótól tudom (ugyebár ott is ugyan ez a követelmény). Én is jövőre tervezek jelentkezni :) Sok sikert!
febr. 17. 11:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Bar en nem a rtkra, hanem a hhkra jarok, es az is birhato volt, pedig az alapkik ott azert erosebb mint az rtkn. En kozben erosodtem meg nagyon :D Ha megvan a fizikaid, nem lesz gond, ne aggodj. (Ja lany vagyok en is, nyilvan ;)
febr. 18. 07:26
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi az elvárás, de múltkor a kórházban láttam egy őrmester nőt, akit könnyebb lett volna átugrani, mint megkerülni olyan kövér volt. Nem hiszem, hogy nagyon betartanák a fizikai előírásokat. Ez a nő 100%, hogy nem tud 3 km-t de még egyet se lefutni, nemhogy időre. Vicc az egész.
febr. 23. 11:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, beosztastol, rendfokozattol, es eletkortol fuggo az egeszsegugyi es fizikai kovetelmeny. Foleg ha mar bent vagy a rendszerben, akkor mar mindent mwg lehet uszni. Bekerulni nehezebb
febr. 23. 12:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt én válaszolgattam, érdemes elolvasnod, csomó mindent leírtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

Egyébként már nagyon lightos a kiképzés, mert kevés ember jelentkezik, és az orfk mindig rászól a kiképzőkre, hogy nem kéne szórni a népet. Másrészt meg ugye az Orczyban, a Ludovikán van, civilek között, így nem is nagyon lehet szivatni a népet. Más volt fent a hegyen teljesen.

febr. 23. 22:16
1 2

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!