Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan segíti az iskolátok az...

Hogyan segíti az iskolátok az érettségire készülőket ebben a kaotikus helyzetben?

Figyelt kérdés
Pl. új órarenddel, ami kimondottan az ő érdekeiket nézi? Tantermi órák támogatásával? Stb.

2021. febr. 17. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

November óta az óráim 90%-a a meeten meg van tartva. Kábé 3 hetente egyszer egy napra bemegyünk dolgozatokat írni. A 30 fős osztályból átlagosan 25-en bent vagyunk ilyenkor pedig ezen a napon 4 dolgozatot is szoktunk írni. Én személy szerint a matekfakt miatt hetente egyszer bemegyek a tanárnőhöz a másik 5 faktossal.


A tanáraim szerintem a rendszerességgel és a számonkérésekkel motiválták az osztályomat. Igaz nálunk mindenki tovább akar tanulni. Pénteken a tesitanár a Gellért-hegyre szervezett programot tesióra keretein belül. Én nagyon élveztem, hogy elmentem oda.


Egy budai gimnázium.

2021. febr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem lehet bemenni a suliba. Az érettségi tantárgyakból vannak teamsen órák, sok érettségi feladatokat kapunk, de kb ennyi. Az osztályunkban mindenki szereti az online oktatást, mert több időnk van, önállóan pedig eddig is kellett tanulni, most sem probléma.


Szintén egy budai gimi.:D

2021. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"sok érettségi feladatokat kapunk, de kb ennyi"

Mondjuk az elmúlt évek feladatai ott vannak mind a neten, azt tudjuk, de az elég?...

És osztályzatokat mikre kaptok?

2021. febr. 17. 09:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok: Dolgozatokat írunk. Ilyenkor onlineórán vagyunk ugyanúgy, kamerát mindenkinek be kell kapcsolni, a feladatlapot megkapjuk online, nekünk pedig lapra kell írjuk a válaszokat, majd fotóként elküldeni a tanárnak.


Mi matekból, angolból (töriből is az utolsó anyagrésznél tartunk) már ismételünk, ezért kapunk nagyrészben érettségi feladatokat. Magyarból pedig a tananyaggal párhuzamosan is kapunk érettségi feladatokat, szerintem ez így jó, magamtól lehet még nem kezdtem volna el megoldani az előző évi feladatokat.

2021. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha nem dolgozatot írunk akkor mindenki egyesével felel. Mindenki kap egy időpontot, amikor ő következik a felelésben és akkor be kell csatlakoznia.
2021. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk új órarend van. Heti két napot bent vagyunk. A többi három nap alig kapunk feladatot itthonra.. úgy érzem alig tudok valamit.
2021. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hogyhogy bent vagytok? Törvényileg ki vagytok tiltva az iskolából, csak kiscsoportos ez-az jöhet szóba, nem rendszeres, tömeges bejárás, nem?
2021. febr. 19. 15:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Velünk aláíratták egy szerződést, hogy nincs otthon megfelelő felszereltség az online oktatáshoz. Gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy heti 2 napot bejárunk csak az érettségi órákra.
2021. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De csak páran, vagy az összes végzős osztály?
2021. febr. 19. 16:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Mind2 végzős osztály diákjai.
2021. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!