Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így is elfogadják szerintetek...

Így is elfogadják szerintetek angol érettségin a levélirásnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez így is elfogadják vagy pont levonás jár érte?

Ez van megadva,hogy így kezd a szöveget, hogy "Dear Judy," de én ezt írom "My dear Judy,"


2021. febr. 17. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most kerestem egy érettségi megoldást, de nem találtam benne erre vonatkozó utasítást, hogy elfogadhatja-e. Mindenesetre èn inkább kerülném, ha nincs erre vonatkozó utasítás akkor a tanár vagy elfogadja vagy nem, ha meg szigorúan vesszük akkor meg nem úgy kezdted ahogy a feladat leírta.
2021. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha tudnak angolul a javítók, akkore elfogadják HA nem hivatalos levélről van szó, abban kicsit személyeskedős lenne :D de ha egy barátnak írsz levelet, akkro teljesen jó
2021. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!